А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Відділ культури

Відділ культури

Завдання відділу:

 

- Реалізація державної політики у сфері культури, туризму, релігії, охорони культурної спадщини, а також державної мовної політики.

- Здійснення  контролю за дотриманням законодавства України з питань культури, мистецтв, туризму, охорони культурної спадщини, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин, спеціальної освіти у сфері культури та мистецтв, а також  забезпечення прав національних меншин, права громадян на свободу світогляду та віросповідання.

- Створення сприятливих умов для розвитку і функціонування української мови в суспільному житті, збереження та розвитку етнічної, мовної і культурної самобутності національних меншин, які проживають на території громади.

- Забезпечення підготовки, перепідготовки та  підвищення кваліфікації працівників у сфері культури, туризму, мистецької освіти  та охорони культурної спадщини.

- Здійснення заходів щодо створення умов для відродження розвитку культури української нації, культурної самобутності корінних народів і національних меншин України, всіх видів мистецтва, самодіяльної творчості, художніх промислів та ремесл.

- Вирішення питань про надання неповнолітнім, пенсіонерам та інвалідам права на безкоштовне та пільгове користування закладами культури підпорядкованими відділу.

- Забезпечення популяризації галузі культури, туризму та співпрацю з громадськими, відомчими, приватними організаціями та закладами.

- Вивчення релігійної ситуації та процесів, що відбуваються у релігійному середовищі громади.

- Реалізація місцевих програм у сфері культури, туризму, охорони культурної спадщини затверджених Кагарлицькою міською радою.

- Сприяння захисту прав і законних інтересів суб’єктів діяльності в галузі культури та туризму громади.

- Забезпечує формування, публікацію та підтримку в актуальному стані матеріалів, які відносяться до компетенції Відділу на інформаційних ресурсах Кагарлицької міської територіальної громади.

- Забезпечення реалізації прав громадян на свободу художньої творчості, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, доступності всіх видів культурних  послуг, культурної діяльності для кожного громадянина в межах повноважень відділу.

 

Робочий розклад:

Робочий час відділу

Пн 08:00-12:00, 13:00-17:00
Вт 08:00-12:00, 13:00-17:00
Ср 08:00-12:00, 13:00-17:00
Чт 08:00-12:00, 13:00-17:00
Пт 08:00-12:00, 13:00-16:00