А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Відділ архітектури, містобудування та ЖКГ

Відділ архітектури, містобудування та ЖКГ

Завдання відділу:

 

- забезпечує реалізацію державної політики у сфері містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства в населених пунктах, розташованих на території Кагарлицької міської територіальної громади.

- аналізує стан містобудування на території населених пунктів Кагарлицької міської територіальної громади, організація розроблення, погодження, та затвердження містобудівної документації.

- координує діяльність суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови населених пунктів Кагарлицької міської територіальної громади, поліпшення їх архітектурного вигляду.

            - забезпечує в установленому законом порядку державний контроль за дотриманням законодавства у сфері містобудування, архітектури та охорони культурної спадщини, державних будівельних норм і правил, затвердженої містобудівної документації під час планування та забудови територій.

- забезпечує в установленому законом порядку урахування державних та громадських інтересів при плануванні та забудові територій населених пунктів Кагарлицької міської територіальної громади.

            - координує роботу підприємств, установ та організацій житлово-комунального господарства по наданню послуг населенню.

            - бере участь у реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури, подає до міської ради пропозиції з цих питань.

- веде облік забезпеченості містобудівною документацією Кагарлицької міської територіальної громади, вносить пропозиції міській раді щодо необхідності розроблення та коригування відповідної містобудівної документації.

            - розглядає у випадках, встановлених законодавством, пропозиції суб’єктів містобудування щодо визначення територій, вибору, вилучення (викупу) та надання земель для містобудівних потреб згідно з містобудівною документацією, розробляє та подає до міської ради висновки з цих питань.

- розробляє та подає до міської ради пропозиції щодо розміщення, будівництва, реконструкції, реставрації  та капітального ремонту об’єктів  житлово-цивільного, комунального, промислового та іншого призначення, створення інженерно-транспортної інфраструктури, розглядає і погоджує проекти конкретних об’єктів архітектури та надає замовникам висновки щодо їх затвердження.

            - організовує в порядку, визначеному чинним законодавством створення і оновлення топографічних планів, призначених для складання генеральних планів ділянок будівництва об’єктів архітектури, підземних мереж і споруд, прив’язки будівель і споруд до ділянок будівництва, а також вирішення інших інженерних питань.

   - погоджує проекти розміщення та архітектурні рішення об’єктів благоустрою, зовнішньої реклами, тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності.

            - надає містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок, інші вихідні дані на проектування об’єктів архітектури для нового будівництва, реконструкції, капітального ремонту у порядку, визначеному законодавством України.

            - веде реєстр містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва.

             - регулює розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території Кагарлицької міської територіальної громади в установленому законодавством порядку.

            - надає забудовникам визначену законодавством документацію на будівництво та реконструкцію індивідуальних житлових будинків і господарських будівель на території  ради, погоджує в межах своїх повноважень проекти забудови і благоустрою земельних ділянок, проекти житлових будинків, господарських будівель.

            - розглядає заяви від фізичних та юридичних осіб щодо присвоєння поштових адрес об`єктам нерухомого майна та готує проекти рішень виконавчого комітету про присвоєння поштових адрес.

            - готує проекти договорів про пайову участь у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населених пунктів Кагарлицької міської територіальної громади, які укладаються між виконавчим комітетом міської ради та замовниками (забудовниками).

            - готує проекти рішень Кагарлицької міської ради та виконавчого комітету, що стосуються діяльності Відділу.

            - організовує проведення в установленому порядку архітектурних та містобудівних конкурсів.

            - Організовує роботу архітектурно-містобудівної ради, що утворюється при Відділі для професійного обговорення проектних рішень у сфері містобудування.

            - організовує створення та ведення містобудівного кадастру, забезпечує з цією метою проведення виконавчих зйомок для збудованих будинків, споруд та інженерних комунікацій, поповнення топографо-геодезичних і картографічних матеріалів.

- створює і веде архів містобудівної документації, матеріалів містобудівного кадастру.

            - інформує населення через засоби масової інформації про розроблення містобудівних програм розвитку Кагарлицької міської територіальної громади, розміщення найважливіших об’єктів архітектури, організовує їх громадське обговорення в порядку, встановленому законодавством України.

              - забезпечує в установленому порядку своєчасний розгляд заяв, звернень і скарг громадян, інших суб’єктів містобудування з питань, що належать до його компетенції, та вживає відповідних заходів.

             - подає на затвердження схеми санітарного очищення населених пунктів.

             - координує роботу, пов’язану з наданням населенню на території Кагарлицької міської територіальної громади житлово-комунальних послуг підприємствами – надавачами цих послуг незалежно від форми власності.

             - здійснює в межах своєї компетенції контроль за станом експлуатації та утримання об’єктів комунального господарства незалежно від форм власності.

           

- розробляє і реалізує місцеві програми у сфері питної води та питного водопостачання, теплопостачання та енергозбереження. Бере участь у розробленні і реалізації державних і регіональних програм у цій сфері;

- розробляє місцеві програми, що належать до сфери відділу та подає їх на розгляд до постійних комісій міської ради, на погодження, затвердження виконавчого комітету та сесії міської ради;

- готує розпорядження міського голови, що належать до сфери відділу, інші розпорядження, що стосуються роботи відділу;

             - здійснює моніторинг підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період.

            - здійснює заходи, спрямовані на забезпечення сталої роботи об’єктів житлово-комунального господарства в осінньо-зимовий період та організовує контроль за здійсненням таких заходів.

            - здійснює контроль за станом благоустрою на території населених пунктів Кагарлицької міської територіальної громади.

             - проводить  рейди  та  перевірки  територій  та  об’єктів  на території населених пунктів Кагарлицької міської територіальної громади щодо стану їх благоустрою.

            - проводить рейди та перевірки додержання підприємствами, установами, організаціями і громадянами законодавства у сфері благоустрою.

            - виконує інші функції відповідно до законодавства.

 

 

Робочий розклад:

Робочий час відділу

Пн 08:00-12:00, 13:00-17:00
Вт 08:00-12:00, 13:00-17:00
Ср 08:00-12:00, 13:00-17:00
Чт 08:00-12:00, 13:00-17:00
Пт 08:00-12:00, 13:00-16:00