А+ Збільшити шрифт

А- Зменшити шрифт

Відділ економіки та інвестицій

Відділ економіки та інвестицій

Завдання відділу:

- реалізує повноважень виконавчого органу ради в сфері соціально-економічного розвитку громади, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими нормативно-правовими актами.

- організовує виконання стратегічних та поточних програм соціально-економічного та культурного розвитку Кагарлицької міської територіальної громади.

- розробляє проект Стратегії розвитку громади, Стратегічного плану розвитку громади, програм соціально-економічного розвитку, інших планувальних документів у сфері своїх повноважень та подання  їх на затвердження ради.

- сприяє залученню інвестицій у економіку громади.

- готує проекти для їх подання в Державний фонд регіонального розвитку, до програм та фондів, що реалізують міжнародну технічну допомогу в Україні.

- налагодження співпраці з інститутами громадянського суспільства (громадськими організаціями, благодійними організаціями) та реалізація сумісних проєктів.

 - розробляє проєкт програми соціально-економічного та культурного розвитку громади, сприяє створенню умов для ефективної роботи підприємств, установ, організацій, підприємців, що діють у громаді всіх форм власності.

 - визначає основні напрямки інвестиційної політики в громаді, розробляє заходи, спрямовані на залучення внутрішніх та зовнішніх  інвестицій та кредитних ресурсів для розвитку економічного потенціалу    громади.

- сприяє налагодженню міжнародних зв’язків міської ради в галузі інвестиційної діяльності, пропаганда інвестиційної привабливості міста та громади, цільовий пошук та встановлення контактів з потенційними інвесторами, представниками зовнішніх джерел фінансування.

- забезпечує контроль за виконанням рішень ради громади, виконавчого комітету, розпоряджень голови громади з питань, що належать до компетенції Відділу.

- розглядає інформації комунальних підприємств, відділів,  управлінь міської ради про виконання завдань Програми соціально-економічного та культурного розвитку громади, готує інформації про хід виконання Програми на засіданні виконавчого комітету, сесії міської ради.

- забезпечує організацію пасажирських перевезень на автобусних маршрутах загального користування, в тому числі здійснює функції з підготовки матеріалів щодо умов конкурсу, паспортів автобусних маршрутів, аналізу одержаних пропозицій та їх оцінки, договорів та інше.

- забезпечує розроблення програми та положення про громадський бюджет Кагарлицької міської територіальної громади здійснює координацію виконання завдань, визначених цими документами.

- забезпечує підготовку інформаційних та аналітичних матеріалів для подання міському голові з питань, що належать до компетенції відділу.

- здійснює підготовку проєктів рішень міської ради, її виконавчих органів та розпоряджень міського голови в межах компетенції відділу.

- здійснює розгляд заяв, скарг, пропозицій громадян та юридичних осіб з питань, що відносяться до компетенції відділу.

- здійснює інші повноваження, покладені на Відділ відповідно до чинного законодавства.

 

 

 

Показати більше

Робочий розклад:

Робочий час відділу

Пн 08:00-12:00, 13:00-17:00
Вт 08:00-12:00, 13:00-17:00
Ср 08:00-12:00, 13:00-17:00
Чт 08:00-12:00, 13:00-17:00
Пт 08:00-12:00, 13:00-16:00

Свіжі повідомлення:

Більше повідомлень Всього : 1